Novinky na MujBob.cz

Druhá generace Bohman 5

Druhá generace Bohman 5

Úspěšný model podlahového mycího stroje Bohman B 5 a B 5 T je od nového roku nahrazen vylepšenou druhou generací tohoto oblíbeného podlahového mycího stroje. Nově nese označení Bohman 5 B 50 pro bateriovou verzi a Bohman BT 50 pro bateriovou verzi s pojezdem. Až 4 hodiny na jedno nabití, velké nádrže 50/65 litrů, možnost zvýšení přítlaku, robustní konstrukce, snadná manipulace a jednoduchá údržba jsou hlavními přednostmi tohoto stroje. Bohman 5 dostal zcela novou parabolickou hliníkovou odsávací lištu, která je zárukou pro perfektní odsátí umývaných nečistot z Vaší plochy. S výkonem přes 2000 m²/hod je vhodný pro střední a středně velké podlahové plochy. Podlahové stroje Bohman můžete zakoupit u našich regionálních prodejců V ČR a SR, přímo u společnosti TPC Bohman s.r.o. Rádi Vás přivítáme v našich centrech nebo v našem sídle společnosti, kde naleznete námi dodávanou úklidovou techniku vystavenou. Můžete si ji také vyzkoušet nebo Vám podlahové mycí stroje a zametací stroje rádi předvedeme ve Vašich prostorách. Naším cílem je poskytnou Vám odborné poradenství při výběru stroje a zvolit pro Vás optimální řešení, tak aby jste byly spokojeni.

Otevřeli jsme Bohman Centrum Ostrava

Otevřeli jsme Bohman Centrum Ostrava

Již v prosinci jsme pro Vás otevřeli nové centrum úklidové techniky v Ostravě. Ve spolupráci se společností TRUCK FILTER s.r.o. jsme Vám i v tomto regionu blíž.

Jsme dovozci Black + Deck pro ČR a SR

Jsme dovozci Black + Deck pro ČR a SR

Naše portfolio produktů se stále rozšiřuje. Nyní jsme také výhradními dovozci vysokotlakých čisticích strojů, vysavačů a vodní čerpadel značky Black + Decker pro ČR a SR. Naše společnost a síť našich prodejců je připravena Vám poskytnout prodejní a servisní služby k těmto výrobkům


  • produkty
  • dotazy
  • reklamace
  • účet
  • odhlasit
Nový Bohman 7 BR 56 přichází!
Doporučujeme
Spouštíme iBOB.cz
Novinky u nás
Čisticí prostředky PERLMAX - profesionální čisticí prostředky
Novinky u nás
TPC - Creative solution
Doporučujeme
     
bohman@bohman.cz +420 573 034 718
po hlavičce: 0.0087409019470215