Registrační formulář

* všechny údaje jsou pro registraci nutné
Jméno:
Příjmení:
Firma:
IČ:
DIČ:

Logovací údaje

* Váš email musí být platný pro následné potvrzení
Telefon:
e-mail:
heslo:
potvrďte heslo:

Všeobecné obchodní podmínky

ÚVOD

Společnost TPC Bohman s.r.o. je velkoobchodním dodavatelem a výrobcem úklidové a čisticí techniky, vybavení pro úklid a dalších produktů. Společnost TPC Bohman s.r.o. je provozovatelem portálu pro prodejce, obchodní partnery a úživatele úklidové techniky na internetových stránkách www.mujbob.cz.  Portál Můj Bob poskytuje obchodním partnerům kompletní správu komunikace se společností TPC Bohman s.r.o., přístup k:

  • - produktům
  • - cenám produktů
  • - technickým informacím k produktům
  • - objednávkám
  • - reklamacím
  • - marketingovým a propagačním materiálům
  • - objednávkám servisu
  • - komunikaci se spoleřností
  • - a dalším nástrojům pro obchodní partnery.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY pro privátní systém Můj Bob (www.mujbob.cz)

1.   Tyto Všeobecné obchodní podmínky upravují vztahy, práva a povinnosti mezi společností TPC Bohman s.r.o., DIČ: CZ 01793161, (dále jen prodávající) a obchodními partnery (dále jen kupující) v oblasti prodeje a koupě zboží a služeb, které kupující nakupuje od prodávajícího pro účely dalšího prodeje, pronájmu nebo poskytování služeb třetím osobám, dále také na případný pronájem zboží, kdy prodávající v tomto případě vystupuje jako pronajímatel a kupující jako nájemce (tzv. zápůjčka za dohodnutou úplatu) či na případnou výpůjčku zboží, kdy prodávající v tomto případě vystupuje jako půjčitel a kupující jako vypůjčitel (tzv. zápůjčka bezplatná).

Tyto obchodní podmínky upravují vzájemná práva a povinnosti smluvních stran při zajištění dodávek zboží prodávajícho kupujícímu (tzv. velkoobchodní prodej) realizovaných na základě objednávek kupujícího činěných v rámci tzv. B2B platformy (můj Bob) jakožto privátního intranetového systému automatického zpracování objednávek zboží a komunikace mezi odběratelem a dodavatelem, provozovaného na internetové doméně www.mujbob.cz.

Těmito Všeobecnými obchodními podmínkami (dále jen "VOP") se řídí všechny obchodní vztahy mezi společností TPC Bohman s r.o., se sídlemtřída Tomáše Bati 283, 763 02 Zlín, IČ: 01793161 (dále jen "Dodavatel") a druhou smluvní stranou (dále jen "Odběratel"). Dodavatel a Odběratel mohou být označeni také společně jako „Smluvní strany“.

 

 

 

Registrace prodejce

     
bohman@bohman.cz +420 573 034 718
po hlavičce: 0.10802984237671