Registrační formulář

* všechny údaje jsou pro registraci nutné
Jméno:
Příjmení:

Logovací údaje

* Váš email musí být platný pro následné potvrzení
e-mail:
heslo:
potvrďte heslo:

Všeobecné obchodní podmínky

ÚVOD

Společnost TPC Bohman s.r.o. je velkoobchodním dodavatelem a výrobcem úklidové a čisticí techniky, vybavení pro úklid a dalších produktů. Společnost TPC Bohman s.r.o. je provozovatelem portálu pro prodejce, obchodní partnery a úživatele úklidové techniky na internetových stránkách www.mujbob.cz.  Portál Můj Bob poskytuje obchodním partnerům kompletní správu komunikace se společností TPC Bohman s.r.o., přístup k:

  • - produktům
  • - cenám produktů
  • - technickým informacím k produktům
  • - objednávkám
  • - reklamacím
  • - marketingovým a propagačním materiálům
  • - objednávkám servisu
  • - komunikaci se spoleřností
  • - a dalším nástrojům pro obchodní partnery.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY pro privátní systém Můj Bob (www.mujbob.cz)

1.   Tyto Všeobecné obchodní podmínky upravují vztahy, práva a povinnosti mezi společností TPC Bohman s.r.o., DIČ: CZ 01793161, (dále jen prodávající) a obchodními partnery (dále jen kupující) v oblasti prodeje a koupě zboží a služeb, které kupující nakupuje od prodávajícího pro účely dalšího prodeje, pronájmu nebo poskytování služeb třetím osobám, dále také na případný pronájem zboží, kdy prodávající v tomto případě vystupuje jako pronajímatel a kupující jako nájemce (tzv. zápůjčka za dohodnutou úplatu) či na případnou výpůjčku zboží, kdy prodávající v tomto případě vystupuje jako půjčitel a kupující jako vypůjčitel (tzv. zápůjčka bezplatná).

Tyto obchodní podmínky upravují vzájemná práva a povinnosti smluvních stran při zajištění dodávek zboží prodávajícho kupujícímu (tzv. velkoobchodní prodej) realizovaných na základě objednávek kupujícího činěných v rámci tzv. B2B platformy (můj Bob) jakožto privátního intranetového systému automatického zpracování objednávek zboží a komunikace mezi odběratelem a dodavatelem, provozovaného na internetové doméně www.mujbob.cz.

Těmito Všeobecnými obchodními podmínkami (dále jen "VOP") se řídí všechny obchodní vztahy mezi společností TPC Bohman s r.o., se sídlemtřída Tomáše Bati 283, 763 02 Zlín, IČ: 01793161 (dále jen "Dodavatel") a druhou smluvní stranou (dále jen "Odběratel"). Dodavatel a Odběratel mohou být označeni také společně jako „Smluvní strany“.

 

 

 

Registrace zákazníka

000000 Nullam interdum ullamcorper sapien, sed euismod elit hendrerit ut. Morbi in venenatis turpis, feugiat tempor quam. Curabitur volutpat quis neque non pellentesque. Fusce pellentesque lorem libero, et aliquam dolor mollis aliquam. Nulla vel elit cursus eros venenatis consectetur a at nisl. Duis in tincidunt quam. Curabitur vel massa a nibh semper viverra laoreet eu lectus. Integer fermentum suscipit orci id aliquam. Ut vitae semper massa.

Nullam interdum ullamcorper sapien, sed euismod elit hendrerit ut. Morbi in venenatis turpis, feugiat tempor quam. Curabitur volutpat quis neque non pellentesque. Fusce pellentesque lorem libero, et aliquam dolor mollis aliquam. Nulla vel elit cursus eros venenatis consectetur a at nisl. Duis in tincidunt quam. Curabitur vel massa a nibh semper viverra laoreet eu lectus. Integer fermentum suscipit orci id aliquam. Ut vitae semper massa.

     
bohman@bohman.cz +420 573 034 718
po hlavičce: 0.0072460174560547